Inzerce práce na Rushingit.com – Portál na inzerci pracovních míst v ČR nebo v zahraničí

11.08.2017 13:22

Pokud hledáte vhodný inzertní server na inzerci volných pracovních míst, tak inzertní pracovní portál Rushingit.com je ten vhodný pracovní portál, kde inzerovat aktuální nabídku práce. Inzerce na portálu Rushingit.com je v jazyku anglickém. Inzerovat může na serveru Rushingit.com může jak menší živnostník, který hledá vhodnou pracovní sílu nebo střední společnost. Inzerce volných pracovních míst na serveru Rushingit.com je velmi jednoduchá. Stačí se pouze registrovat, kde nám postačí pouze uživatelské jméno a email a následně můžeme vložit inzerát na pracovní portál Rushingit.com. Každý inzerát a každou pracovní pozici, lze zařadit do příslušné kategorie a lokality, kde bude práce vykovávána. K vloženému pracovnímu inzerátu lze v průvodním textu blíže specifikovat výhody volné pracovní pozice, požadavky na pracovníka a možné benefity. V inzerátu lze přidat odkaz na vlastní webové stránky nebo přidat video z Youtube nebo Vimeo. V tomto videu může inzerent představit společnost nebo ukázat možnému zájemci náplň práce.

Pojďme se blíže podívat jak vložit pracovní inzerát na pracovní portál Rushingit.com.

  1. Pokud budeme chtít inzerovat aktuální volné pracovní pozice na serveru Rushingit.com tak v první řadě musíme provést registraci, která je velmi jednoduchá – stačí pouze uživatelské jméno a uživatelský email a po aktivaci může vložit inzerent inzerát s nabídkou aktuální volné pracovní pozice na portál Rushingit.com.
  2. Vložení hlavního titulku inzerátu

Titulek to co si případný zájemce přečte jako první v inzerátu. Pokud do titulku inzerátu nenapíšeme nic, tak pravděpodobně, takový inzerát bude mít méně zhlédnutí, než ten inzerát, který bude mít titulek složený z pracovní pozice a místa, kde bude případná práce vykonávána, např. HR Manager, Praha, Sales area manager Brno nebo  Job in Hotel in Brno, a podobně. Takový titulek inzerátu nejen je přesný a výstižný k inzerované pracovní pozici, ale také se může objevit ve vyhledávání ve vyhledávačích, pokud případný zájemce použije možné vyhledávací slova a slovní spojení, které se shodují s nadpisem inzerátu. Takže je nejlepší použit taková slova a slovní spojení, které co nepřesněji uvádějí pracovní pozici a lokalitu, kde bude práce vykovávána. Ideální titulek inzerátu je 3 - 5 slov.

 

  1. Jakmile vložíme vhodný inzerátu na portálu pracovním portálu Rushingit.com, tak můžeme zvolit vhodnou kategorii do které inzerovanou pracovní pozici zařadíme. Na portálu Rushingit.com lze vybírat z řady pracovních kategorií. Inzerát bychom měli zařadit do správné kategorie. Pokud například hledáme vhodného kandidáta na pozici Sales Area Manager, tak takový inzerát zařadíme do kategorie Sales Jobs, apod. Čím lépe zvolíme kategorii, tím lépe bude inzerát dohledatelný pro uživatele.
  2. Vybereme vhodnou lokalitu, kde bude práce vykovávána. Na portálu Rushingit.com může inzerent vybrat všechny lokality z ČR, ale také z Evropy nebo USA. Takže vložený inzerát lze zařadit do všech lokalit. Při vkládání pracovního inzerátu, lze taktéž vložit navigační údaje, které bud na pracovním portálu můžeme měnit pouhým přetažením kurzoru na mapě nebo je můžeme použít lokality a adresy, kterou jsme vybraly na portálu Rushingit.com. Pokud případný zájemce se již domluví na pohovor, tak se může na serveru Rushingit.com v detailu inzerátu pod mapou využít přibližné navigační informace, které mu mohou pomoci při dopravě na pracovní pohovor. Případný uchazeč o práci na pracovním portálu může pouze jedním tlačítkem zvolit polohu a následně, může vidět případné inzeráty s nabídkou práce ve vybrané lokalitě. Uživatel na pracovním portálu Rushingit.com může zvolit poloměr vzdálenosti od hledaného místa. Například, že bude hledat pracovní nabídky nejen v lokalitě Praha, ale že uchazeče o nabízené pracovní místo zajímají, taktéž pracovní nabídky například z okolního Středočeského kraje nebo nabídky v blízkosti Prahy. Takže případní zájemce jednoduše může zvolit jiný rádius od své polohy na portálu Rushingit.com.
  3. Dále můžeme vložit průvodní text k inzerátu.

V průvodním textu můžeme detailněji popsat inzerovanou pracovní pozici, například o jakou práci se přesně jedná, místo výkonu práce, přesné požadavky na pracovníka a na druhou stranu s průvodním textu můžeme zmínit případné benefity pro budoucího zaměstnance – např. dovolená, firemní akce, firemní automobil, notebook, možná práce z domu, cestování, telefon, apod. Průvodní text by měl být rozdělen do jednotlivých odstavců. V jednom odstavci můžeme vyjmenovat požadavky na pracovníka a v druhém odstavci můžeme sdělit, co vlastně případném u zájemci/zájemkyni nabízíme. Pokud nabízíme práci v IT službách, tak může být benefit možná práce z domu, ale pokud hledáme např. Manažera prodeje, tak jej může zaujmout benefit více dnů dovolené nebo firemní automobil, apod. Původní tex by měl být jednoduchý a stručný. Případný zájemce si pravděpodobně nebude čít 10 stránek ve formátu A4 stránek výhod inzerované pracovní pozice a 5 stránek možných pracovních benefitů. Text v průvodním textu při inzerci práce na portálu Rushingit.com může být jednoduchá a stručná.

  1. Dále můžeme vložit www odkaz na vlastní webové stránky zdarma nebo odkaz na video z Youtube nebo Vimeo  v kterém můžeme ukázat výhody inzerované pracovní pozice nebo pracovního prostředí. Na natočení videa v inzerátu můžeme použit např. chytrý mobilní telefon, který natáčí video v lepší kvalitě. Dnes již nepotřebujeme drahou videotechniku, ale spíše natočené video musí mít hlavně nápad a takové dobře natočené video pro uvedení pracovní pozice na portálu Rushingit.com nemusí být pouze pro jednotlivou inzerovanou pozici, ale může se stát virální reklamou pro menší nebo vetší společnost, která zvolí inzerci na portálu Rushingit.com. Z tohoto důvodu je vhodné využít tento doplněk na portálu Rushingit.com a vložit také zdarma odkaz na firemní video.
  2. Dále vložíme kontaktní údaje, název firmy, kompletní adresu, kontaktní telefon a e-mail a potvrdíme.

 

Výhody inzerce práce na portálu Rushingit.com:

a) jednoduché vložení inzerátu,

b) přehledné zařazení inzerátu do všech kategorií,

c) vložení navigačních údajů do inzerátu zdarma,

d) uživatel jedním tlačítkem může vidět inzeráty v jeho aktuální lokalitě,

e) vložení inzerátu do všech lokalit a okresu v ČR, Evropě a USA,

f) vložení odkazu na stránky zdarma a odkazu na video z Yotube nebo Vimeo zdarma.

g) inzerce v jazyku anglickém – inzerát může vidět, kdokoli, kdo hledá inzerovatu volnou pracovní pozici.

h) inzerce dobrovolnické práce zdarma – Hledáte dobrovolníky, kteří by se zapojili pro váš projekt? Pak můžete inzerovat jakoukoliv dobrovolnickou práci zdarma na portálu Rushingit.com.

Inzerce volných pracovních míst na portálu Rushingit.com je jednoduchá a přehledná. Inzerci na portálu Rushingit.com může využít jak menší společnost, tak středí firma, která potřebuje najít vhodné pracovní kolegy a zaměstnance. Inzerce pracovní pozice na pracovním serveru Rushingit.com se vyplatí jak menšímu živnostníkovy, tak střední firmě.