Inzerce práce Olomouc, Olomucký kraj

28.08.2016 16:32

Pokud firma potřebuje inzerovat volné pracovní pozice v Olomouci, tak si musí vybrat ten správný inzertní pracovní portál, který je zaměřen na Olomoucký kraj. Inzerci pracovních míst může menší firma nebo větší společnost volit bud to na svých firemních stránkách, kde firma uvede volné pracovní místa anebo vloží nabídku volných pracovních míst na inzertní  které mají pracovní inzerci zaměřenou na Olomoucký kraj a nejbližší okolí Olomouckého kraje.

Vložení pracovních inzerátu na vhodný inzertní pracovní portál je výhodné jak pro menší firmu, která potřebuje najít vhodné zaměstnance (kuchaře, kuchařku v Olomouci, číšníka, servírku, administrativního pracovníka, nebo IT specialistu či obchodního zástupce v Olomouckém kraji) nebo pro vetší společnost či personální agenturu v Olomouckém kraji.

Každá firma v Olomouckém kraji by si měla najít vhodný inzertní pracovní portál, kde bude inzerovat volné pracovní inzerce.

Kam teda vložit nabídku pracovní pozice v Olomouci?

Inzerovat pracovní pozice, které jsou zaměřeny na Olomouc a Olomoucký kraj můžete vložit na inzertní pracovní portál premiuminzerce.cz Na inzertní pracovní portál premiuminzerce.cz vložíte nabídku volné pracovní pozice podle následujícího příkladu:

Následující příklad bude pro inzerci pracovní pozice: Nabídka práce pro vyučeného kuchaře v restauraci v centru Olomouce. Níže si uvedeme bodově jak vhodně vložit inzerát na specifikovanou pracovní pozici v Olomouci:

  1. Vložení hlavního (titulku) nadpisu inzerátu

Pokud inzerujeme volnou pracovní pozici Kuchař/ky v Olomouci, tak vhodný nadpis takového pracovního inzerátu by měl vypadat následovně: Nabídka práce, Kuchař/ka, Olomouc nebo Nabízíme práci, Kuchař/ka, Olomouc. Vložený nadpis pracovního inzerátu tak musí obsahovat, jakou práci nabízíme (profesi) a kde bude práce vykonávána. Pokud budoucí uchazeč o zaměstnání zadá ve vyhledávači klíčová slova např. Nabídka práce, kuchař Olomouc, Nabídka práce kuchařka Olomouc, nebo práce pro kuchaře Olomouc, práce pro kuchařky v Olomouci tak takový pracovní inzerát bude lépe dohledatelný z vyhledávačů, po zadání takových klíčových slov. Na druhou stranu pokud zvolíme nevhodný hlavní nadpis pracovního inzerátu např. Nabízím práci, Nabídka práce nebo Práce Olomouc, tak klíčová slova např. Práce pro kuchař/ky Olomouc, takový inzerát nemusí najít z vyhledávačů. Tak bychom měli volit v hlavním titulku inzerát vhodné klíčová slova, která nejlépe specifikují inzerovanou pracovní pozici.

2.    Vložení textu v pracovním inzerátu

V prvních částech textu (první dvě až tři věty) by měly obsahovat, klíčová slova podobná nebo shodná s titulkem inzerátu pracovní pozice. Pokud budeme vycházet z uvedeného tučného nadpisu v bodě 1. tak průvodní text pod inzerátem by mohl vypadat třeba následovně: Nabízíme volnou pracovní pozici kuchař/ka, Olomouc. Volná pracovní pozice kuchař/ka, Olomouc. A dále text může pokračovat: Požadavky na pracovní pozici a nabídka ze strany zaměstnavatele. Proč je důležité klíčový text do prvních řádku inzerátu? Poněvadž takový text se zobrazí ve výsledcích vyhledávání pod titulkem inzerátu – čím více shody textu s titulkem tím lépe pro dohledatelnost vloženého inzerátu z vyhledávání ve vyhledávačích po zadání vhodných klíčových slov.

3. Vložení kontatku

Uvedení kdy mají uchazeči o inzerované pracovní místo volat, pokud je uvedeno telefonické spojení.

Inzertních pracovních portálu je mnoho a každý by si měl zvolit vhodný inzertní pracovní server kam vloží nabídku volných pracovních pozic.

Kvalitní inzerce práce a pracovních míst.

Premiuminzerce.cz