Inzerce Práce Ostrava, Moravskoslezský kraj

12.07.2017 17:46

Pokud zaměstnavatelé hledají vhodný inzertní pracovní portál na inzerci pracovních míst v Ostravě a Moravskoslezském kraji, tak mohou využít inzertní pracovní portál premiuminzerce.cz. Na inzertním pracovním portálu premiuminzerce.cz mohou firmy z Ostravy a Moravskoslezského kraje inzerovat volné pracovní pozice, které mohou zařadit do následujících pracovních kategorií: Práce Ostrava, Moravskoslezský kraj - Kultura, umění a tvůrčí práce - Zdravotnictví a sociální péče, Práce Ostrava- Lidské zdroje, Práce Ostrava, Moravskoslezský kraj - Práce Ostrava, Moravskoslezský kraj - Výroba a průmysl, Práce Ostrava- Marketing, Práce Ostrava, Moravskoslezský kraj - Strojírenství, Práce Ostrava- Media, reklama a PR, Práce Ostrava - Další, Práce Ostrava- Farmacie, Práce Ostrava- Kvalita a kontrola jakosti, Práce Ostrava - Obchod a prodej,Práce Ostrava- Věda a výzkum, Práce Ostrava, Moravskoslezský kraj - Služby, Technologie, elektrotechnika a vývoj, Práce Ostrava, Moravskoslezský kraj - Telekomunikace, Práce Odrava- Vrcholový management, Práce Ostrava - Vzdělávání a školství.

Inzerci pracovních míst mohou zaměstnavatelé takřka zařadit do všech lokalit v Moravskoslezském kraji v okresech: Ostrava-město, Nový Jičín, Opava, Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná a dále zvolit město nebo obec v okresu, kde je volná pracovní pozice nabízena.

Inzerce práce v Ostravě a Moravskoslezském kraji je vhodná pro malé, stření nebo velké firmy, které nabízejí volné pracovní pozice v Ostravě a nejbližším okolí.

Pojďme si ukázat, jak můžeme nejlépe vložit inzerát na volnou pracovní pozici v Ostravě nebo Moravskoslezském kraji.

 

1. Vložení hlavního nadpisu v inzerátu pracovní pozice

Text by měl upoutat zájemce na kliknutí na inzerát a zároveň by text inzerátu neměl zkreslovat inzerovanou pracovní pozici. Titulek inzerátu by měl obsahovat jakou pracovní pozici v Ostravě nebo Moravskoslezském kraji nabízíme a město v kterém bude budoucí práce vykovávána. Příklad nadpisu inzerované pracovní pozice výčepního v Ostravě může být následující: Práce,Výčepní, Ostrava-Město, Moravskoslezský kraj. Takový nadpis v inzerátu může být lépe dohledatelný po zadání klíčových slov ve vyhledávačích např. – nabídka práce výčepní Ostrava.

2. Vložení textu k inzerátu pracovní pozice v Ostravě, Moravskoslezském kraji

Tex by měl být dostatečně dlouhý, pokud chceme, aby inzerované pracovní místo bylo rychleji dohledatelné z vyhledávačů. V textu pracovní pozice uvedeme požadavky na inzerovanou pracovní pozici a na druhou stranu uvedeme pracovní nabídku a možné pracovní výhody a bonusy. V úvodní části textu bychom měli zdůraznit, jakou pracovní pozici nabízíme a kde bude inzerovaná pracovní pozice vykonávána.

3. Vložení kontaktu

Premiuminzerce.cz