Kam zadat (vložit) inzerát na prodej, pronájem bytu či domu?

12.07.2017 18:03

Dnes existuje spousta inzertních realitních portálu, ale čert aby se v tom vyznal, který inzertní portál je vhodný pro inzerci a na který inzertní portál můžeme ihned zapomenout. Pokud si dnes zadáme ve vyhledávači klíčová slova jako inzerce realit nebo inzerce nemovitostí, bytů nebo domů, tak se nebudeme stačit divit. Na obrazovce uvidíme ve výsledcích vyhledávání spoustu odkazů na realitní inzertní portály, ale kam vložit naši nabídku s pronájem bytu 1+1 v Praze?

Člověk bud může zvolit inzertní portály, kde je inzerce zdarma, ale pak se majitel musí zamyslet, zda-li taková inzerce bude účinná a zda-li náš vložený inzerát s pronájemem bytu uvidí ti praví zájemci co si opravdu chtějí pronajmou byt v Praze. Pak se majitel nemovitosti po nějaké době může zamyslet, zda jeden realitní inzertní portál na inzerci bytů není málo, tak zvolí inzerci na dalších portálech a zanedlouho majitel ztratí přehled, kam vlastně vložil svůj inzerát s pronájemm bytu 1+1 v Praze. Takže majitel nemovitosti při inzerci bytů často zvolí inzerci na cca 10 realitních portálech zdarma a ztratí tak spoustu času, poněvadž pokud by vložil svoji nabídku na placený kvalitní inzertní realitní server, tak by mohl nemovitost rychleji pronajat a také by měl přehled ve svojí inzerci nemovitosti.

Pokud chceme inzerovat nemovitost (byt, rodinný dům, chatu, chalupu, pozemek) na více realitních portálech (např. vložíme inzerát s pronájmem bytu na 10 realitních portálů) a zvolíme stejný hlavní nadpis a následně stejný popis nemovitosti, tak vyhledávače můžou vyhodnotit takový vložený inzerát jako duplicitní na základě stejného nadpisu v inzerátu a popisu nemovitosti v inzerátu. Pak se může stát, že se takový inzerát zobrazí ve výsledcích vyhledávání, pouze na jediném realitním inzertním serveru a ostatní tak mohou být zapomenuty a tím pádem ztracený čas při vkládání na tyto XY realitních portálů. Měly bychom vložit inzerát na jeden až dva kvalitní inzertní portály.

Tak kam vložit svoji nabídku nemovitostí?Byt, dům k prodeji nebo pronájmu můžeme vložit na takový inzertní realitní portál, který je k inzerci nemovitostí určený. Takový inzertní realitní portál bude zaujímat hlavní pozice po zadání klíčových slov ve vyhledávačích - například: domy k pronájmu, pronájem bytů, inzerce reality, inzerce realit, inzerce nemovitostí. Kvalitní a účinné inzertní realitní portály jsou v převážné míře placené, ale mohou být výjimky, kdy neplacený inzertní realitní server může být účinný. 

Pokud chceme kvalitně inzerovat nemovitosti, tak bychom měli vložit veškerou inzerci nemovitostí na inzertní realitní portál premiuminzerce.cz. Realitní inzertní portál premiuminzerce.cz je vhodný pro inzerci bytů, inzerci rodinných domů a chalup, nebo komerčních nemovitostí. Inzerovat a vložit inzerát na realitní inzertní portál může vložit pohodlně inzerát opravdu každý. Inzerovat kvalitně se vyplatí.

Premiuminzerce.cz