Kde inzerovat nabídku práce v Praze

28.08.2016 10:47

Pokud firma hledá zaměstnance v Praze tak by měla vložit nabídku volných pracovních míst na vhodný inzertní pracovní portál. Inzece práce pro menší firmy nebo velké společnosti, které potřebují najít vhodné zaměstnance v Praze je ideální na inzertním pracovním portálu premiuminzerce.cz, který je zaměřen také na lokalitu Praha a Středočeský kraj. Vložit inzerát na pracovní inzertní portál premiuminzerce.cz může i menší živnostník, který hledá vhodnou pracovní sílu.

Inzertních pracovních portálů je mnoho a každá firma si musí vybrat ten správný inzertní pracovní portál na inzerci pracovních míst v Praze a Středočeském kraji, pokud v těchto lokalitách hledají zaměstnance.

Vložení nabídky práce na inzertní pracovní server premiuminzerce.cz může firma do všech lokalit v Praze: Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha, Praha 8, Praha 9, Praha 10 a vložení inzerátu na volná pracovní místa ve všech lokalitách ve Středočeském kraji v okresech: Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník.

Jak vložit nabídku pracovní pozice na pracovní inzertní portál?

A) Vložení titulku pracovního inzerátu

Pokud např. nabízíme pracovní pozici programátor/ky v lokalitě Praha tak v titulku inzerátu by měly být obsaženy slova práce programátor/ka a Praha. Nadpis pracovní pozice v inzerátu může vypadat následovně: Nabídka Práce, Programátor/ka, Praha nebo Nabízíme Práci, Programátor/ka, Praha. Nevhodný nadpis inzerátu je např. složený pouze z následujících klíčových slov: Práce Praha, Nabídka práce Praha nebo Práce Programátor. Vždy by mělo být jasné z titulku inzerátu, jaká pracovní pozice je nabízena a kde bude vykonávána.

B) Vložení Textu k inzerátu nabízené pracovní pozice v Praze

V prvních částech textu bychom měli zvolit co nejvíce klíčových slov spojených s nabízenou pracovní pozicí v Praze. Pokud budeme vycházet z výše uvedeného tučně označeného titulku inzerátu tak průvodní text pod inzerátem např. může začínat následovně: Nabízíme práci pro zkušeného programátora/ programátorky v Praze. Práce Programátor/ka. A dále např. může text inzerátu pokračovat bližší specifikací nabízené volné pracovní pozice (např. požadované zkušenosti s programy, s mobilními aplikacemi, atd). Proč je důležitý počáteční text v pracovním inzerátu? Tento text by se mohl objevit pod výsledkem vyhledávání po zadání klíčových slov pod titulkem inzerátu ve výsledcích vyhledávání ve vyhledávačích. Čím bude počáteční text v inzerátu obsahovat hlavní klíčová slova jako v titulku inzerátu, tak může být vložený inzerát lépe dohledatelný z vyhledávačů.

C) Vložení kontaktu

Někteří lidé můžou upřednostňovat telefonický kontakt před elektronickou poštou, tak bychom s tím měly počítat.

Pokud firma hledá vhodné zaměstnance v Praze a Středočeském kraji, tak by měla inzerovat na vhodném inzertním pracovním portálu.

Inzerovat kvalitně pracovní pozice v Praze a Středočeském kraji se vyplatí.

Premiuminzerce.cz