Na portálu Rushingit.com můžete inzerovat motorový člun, námořní plachetnici nebo vybavení k lodím v CR nebo v zahraničí.

08.08.2017 21:36

Portál Rushingit.com umožnuje inzerovat jakékoliv plavidla a lodě na prodej. Zařadit inzerát lze do jakékoliv lokality v Evropě např. v Chorvatsku, Itálii nebo Francii nebo lze inzerovat také v USA. Inzerce na portálu Rushingit.com je uživatelsky přehledná a intuitivní. Na portálu Rushingit.com mohou inzerovat jak soukromí majitel, který potřebuje prodat svoji loď nebo mohou na portálu Rushingit.com inzerovat firmy které nabízejí lodě na prodej a je to jejich hlavní předmět podnikání. Vložit inzerát s nabídkou prodeje lodi je velmi jednoduché. V první řade je potřeba se zaregistrovat. Stačí pouze uživatelské jméno, email a následně lze vložit inzerát s nabídkou jakékoliv motorové lodi, plachetnice nebo jachty na prodej. K inzerátu lze přidat 3 fotografie zdarma a vložit průvodní text o 600 znacích, kde může uživatel blíže specifikovat popis lodi a veškerého vybavení na lodi. Při vkládání inzerátu s nabídkou prodeje lodi můžeme upřesnit její délku výběrem s možné nabídky a dále taktéž můžeme zvolit rok výroby lodi a do políčka přístaviště sdělit případném zájemci, v jakém přístavišti je momentálně loď zakotvena. Na portálu Rushingit.com nemusíme inzerovat pouze velké lodě, ale můžou se zde inzerovat i nafukovací lodě, rybářské vybavení nebo doplňky k lodím jako například lodní navigace, sonary, záchranné vybavení nebo lodní nábytek a podobně. Inzerce na portálu je přehledná v jazyku anglickém. Vložit inzerát je opravdu jednoduchá záležitost. Pojďme se blíže podívat na to jak vložit inzerát s nabídkou prodeje lodi na portál Rushingit.com:

Boat classifieds

  1. V první řade je potřeba se zaregistrovat na portál Rushingit.com. Při registraci je vyžadováno pouze uživatelské jméno a email. Což je velmi pohodlné a rychlé.
  2. Při přihlášení na portál Rushingit.com může vložit uživatel nabídku prodeje lodi při, které je potřeba nejprve zvolit vhodný titulek inzerátu, který může obsahovat název lodi a aktuální přístaviště nebo marinu. Ideální titulek je 3-5 slov.
  3. Dále vybereme vhodnou kategorii. Pokud prodáváme motorovou loď, tak zvolme Motor boat for sale a naopak pokud prodáváme pouze navigace k lodím tak zvolíme Boat accessories  a zvolíme boat GPS, apod.
  4. Dále zvolíme délku lodi z nabídky a např. 6 metrů a můžeme zvolit přístaviště a rok výroby z nabídky.
  5. Vložíme vhodný text, v kterém můžeme upřesnit vnitřní nebo vnější vybavení lodi.
  6. Dále můžeme přiložit 3 fotografie zdarma
  7. Vložíme kontaktní údaje a následně potvrdíme

Inzerce lodí a lodního vybavení na Startupu Rushingit.com je ideální pro kohokoliv kdo potřebuje prodat jakékoliv plavidlo – motorový člun, nebo námořní plachetnici či jachtu. Na portálu Rushingit.com může inzerovat jak soukromá osoba, která potřebuje, nabídnou k prodeji plavidlo nebo firma, která potřebuj vhodně inzerovat svoji nabídku.

Rushingit.com - boat classifieds