Na portálu Rushingit.com můžete inzerovat větroně, kluzáky nebo lehké sportovní letadlo

08.08.2017 21:40

Pokud soukromá osoba nebo firma potřebuje vhodně inzerovat např. kluzáky nebo větroně či lehké sportovní letadlo, tak může vložit inzerát na portál Rushingit.com. Na portálu Rushingit.com může lze inzerovat avioniku a zařadit takový inzerát do příslušné kategorie. Pokud například potřebuje uživatel prodat například větroň, tak jej zařadí do příslušné kategorie. K inzerátu lze zdarma přiložit 3 fotografie. Inzerát s nabídkou například leteckého vybavený a příslušenství lze zařadit do všech lokalit nejen v ČR, ale také v celé Evropě nebo USA. Inzerce je jednoduchá a přehledná a je v jazyku anglickém.

Jak teda může vložit uživatel s nabídkou prodeje kluzáku na Rushingit.com?

V první řade je potřebná registrace a následně může uživatel vložit inzerát na portál Rushingit.com. Nejprve je vhodné zvolit vhodný titulek inzerátu, který by měl co nejlépe vystihovat inzerovanou věc a dále je také dobé zahrnout do inzerátu např. lokalitu nebo místo kde se nabízená věc nachází. Dále vybereme kategorii. Pokud prodáváme větroně, tak takový inzerát zařadíme do vhodné kategorie. Zvolíme lokalitu a v popisu můžeme upřesnit vybavení letadla. Přiložíme fotografie a potvrdíme.

Inzerce na portálu Rushingit.com je jednoduchá, přehledná a uživatelsky intuitivní. Pokud uživatel hledá vhodný portál na inzerci avioniky a veškerého leteckého vybavení, tak portál Rushingit.com je vhodný online prostor, kde může zveřejnit nabídku jak soukromá osoba, tak firma.

Rushingit.com - aviation classifieds