Portál Rushingit.com nabízí inzerci apartmánů, penzionů a ubytovacích zařízení v ČR nebo v zahraničí.

08.08.2017 21:38

Pokud potřebujete pronajmout apartmán, tak jej můžete vložit na portál Rushingit.com. Na portálu Rushingit.com můžete nabídnout apartmán k pronájmu, který může vidět široké spektrum zájemců, hledající apartmán v inzerované lokalitě. Vložení inzerátu na portál Rushingit.com je velmi jednoduché. Stačí se pouze zaregistrovat, kde nám postačí uživatelské jméno a heslo a následně můžeme vložit inzerát s nabídkou pronájmu apartmánu nebo jiného ubytovacího zařízení. Inzerce na portálu Rushingit.com je v jazyku anglickém.  Inzerát s nabídkou pronájmu apartmánu můžeme vložit do všech lokalit v ČR nebo v EU či USA. Pokud například majitel nemovitosti v Chorvatsku u moře potřebujte pronajmout nemovitost na Makarské riviéře, tak takový inzerát může zařadit do příslušné lokality a místa. Při vložení inzerátu může inzerent zvolit pro kolik lidí apartmán je a následně může taktéž uvést, od jakého data bude apartmán volný a kdy již bude obsazený, takže případný uživatel, který hledá apartmán v inzerované lokalitě, bude mít přehled, který apartmán je volný a který již není dostupný. Například pokud majitel nemovitosti zadá do inzerátu, že apartmán bude volný od 1.9 do 7.9, tak pokud případný uživatel bude hledat volný apartmán v příslušné lokalitě a zadá přesný termín příjezdu a odjezdu jako je uvedeno v inzerátu, tak takový inzerovaný apartmán se mu ve výpisu inzerátu může ihned zobrazit, ale na druhou stranu pokud zájemce hledající apartmán zadá datum příjezdu (Chehck In) a datum odjezdu (Check Out), které se nebudou shodovat s datem příjezdu a odjezdu v inzerátu, tak takový inzerát se mu nezobrazí ve výpisu inzerátů. Takže se musí kompletně spárovat nabídka a poptávka. Majitel apartmánu může nabízet apartmán v termínu od soboty do soboty – na týden, nebo na jakýkoliv jiný termín, například na jednu noc nebo více nocí. V jednom inzerátu se může uvést jedna nabídka a nezáleží, zda je tato nabídka pouze na 1 noc nebo více nocí. K inzerátu lze přiložit 3 fotografie zdarma a 600 znaků zdarma. Rushingit.com je inzertní server a nejedná se o rezervační portál. Veškerá komunikace zda je apartmán stále volný nebo je již obsazený probíhá pouze mezí inzerentem a zájemcem např. emailem, telefonicky nebo jinou komunikační formou. Inzerce na portálu Rushingit.com je vhodná například pro soukromého majitele apartmánu, který potřebuje nabídnout možným zájemcům apartmán v tuzemsku – na Moravě, ve Slezsku nebo v Čechách nebo apartmán potřebuje nabídnout jakýmkoliv zájemcům, pokud například vlastní apartmán v Chorvatsku. Inzerce na portálu Rushingit.com může být také vhodná pro menší rodinný podnik například rodinný penzion, nebo rodinný hotel, apod.

Real estate lisitngs

 

Jak teda vložit inzerát s nabídkou pronájmu apartmánu na Rushingit.com?

V první řade je potřebná registrace  při které jsou vyžadovány pouze zvolení uživatelského jména, jména, emailu a hlesla. A následně můžeme vložit nabídku s pronájmem apartmánu.

  1. Zvolení vhodného titulku k inzerátu

Do titulku inzerátu s nabídkou apartmánu na pronájem můžeme uvést například, kde se apartmán nachází nebo jméno apartmánu, třeba: Apartments Brno, Apartment Praha a podobně. V titulku inzerátu může být uveden název a místo, kde se apartmán nachází. Ideální titulek by měl mít 3-5 znaků.

 

  1. Zvolíme kategorii

Pokud potřebujeme pronajmout apartmán, tak vybereme kategorii Accomondation – Apartments

 

  1. Vybereme pro kolik osob je apartmán dostupný například pro 2 osoby nebo 4 osoby apod.
  2. Vybereme přesné datum od kdy, do kdy bude apartmán dostupný např. od 1.8 do 6. 8.
  3. Vložíme průvodní text, kde můžeme uvést případné specifikace k apartmánu, přesnou lokalitu, vzdálenost od centra, vybavení, služby, vzdálenost od moře, apod.
  4. Vložíme požadovanou cenu
  5. Přiložíme vhodné fotografie inzerovaného apartmánu
  6. Dále můžeme vložit vlastní odkaz na www stránky
  7. Můžeme přiložit do inzerátu video z Youtube
  8. A následně potvrdíme.

Portál Rushingit.com nabízí tak jedinečnou příležitost jak inzerovat nabídky apartmánu nejen v tuzemsku, ale taktéž v zahraničí - EU nebo USA. Jedná se o jedinečný portál pro inzerci jakýkoliv ubytovacích zařízení – rodinných penzionů, hotelů, penzionů, apartmánů nebo kempů.

Rushingit.com - apartments classifieds