Portál Rushingit.com nabízí inzerovat apartmány na pronájem.

07.08.2017 13:48

Pokud potřebuje majitel nemovitosti pronajmout nemovitost a nabídnout ji možným zájemcům, jak tuzemským, tak zahraničním, tak může využít portál Rushingit.com. Tento inzertní portál nabízí inzerovat volné apartmány na pronájem. Majitel nemovitosti může uvést v inzerátu přesně od kdy, do kdy bude apartmán volný a případný zájemce zadá například do vyhledávání pouze lokalitu a datum příjezdu a datum odjezdu, následně mohou být seřazeny výpisy nabídek v požadované lokalitě. Uživatel hledající volný apartmán může jedním tlačítkem uvést svoji lokalitu a následně mohou být nalezeny dostupné apartmány v uživatelské lokalitě. Uživatel může na stránce Rushingit.com pohodlně třídit a vybírat apartmány z nejrůznějších lokalit. Majitelům apartmánů se tak nabízí perfektní příležitost, jak nabídnout volný apartmán například v Brně, Praze nebo Ostravě nebo v zahraničí k dispozici. Inzerce volných apartmánů je vhodná jak pro soukromou osobu, která potřebuje pronajmout volný apartmán, tak menší nebo střední firmu. Portál Rushingit.com je v jazyku anglickém. Uživatelská obsluha je velmi jednoduchá a uživatelsky intuitivní. Pokud potřebuje majitel apartmán pronajmout, tak se pouze zaregistruje na portál Rushingit.com. Registrace je jednoduchá - pouze uživatelské jméno a heslo. Následně může uživatel vložit nabídku svého apartmánu na portál Rushingit.com. Nabídku apartmánu lze zařadit do všech lokalit do CR nebo v EU či USA. Pokud majitel nemovitosti potřebuje pronajmout apartmán např. v Chorvatsku u moře na Makarské riviéře, tak takový inzerát může vložit do přesné lokality a mohou na takový inzerát reagovat jak místní, tak zahraniční turisti hledající apartmán v požadované lokalitě, která je uvedena v inzerátu. V inzerátu lze uvést, od kdy bude apartmán k dispozici (datum příjezdu) a datum, kdy již bude apartmán obsazený nebo nebude aktuálně dostupný. Například pokud uvedeme, že je apartmán k dispozici od 1.9. do 7.9 a uživatel zadá do vyhledávání datum přijedu od 1.9 a odjedu od 8.9, tak taková nabídka se uživateli nezobrazí, poněvadž se neshoduje s datem dostupnosti v inzerátu, ale pokud uživatel zadá do vyhledávaní datum příjezdu 1.9. a datum odjezdu 7.9, tak taková nabídka se uživateli zobrazí, takže se uživatelské zadání Check In a Check Out musí shodovat kompletně s inzerátem. Takže je vhodné nabízet takové nabídky, u kterých je nástup v sobotu a odjezd za týden rovněž v sobotu (na týden), ale lze nabízet v libovolných termínech, např. že je apartmán volný od v 1.9. a do 2.9. Nabídka může být zviditelněna na 60 dní nebo v případě prodloužení na více dní. Základní cena zveřejnění nabídky na 60 dní je 4,95 USD. Pokud je kurz dolaru např. 22 CZK asi tak cena za inzerát bude 109 CZK. K inzerátu lze přidat zdarma 3 fotografie a text o 600 znacích.

Na portálu Rushingit.com se pouze uskutečňuje inzerce, možných dostupných apartmánů. Domluva ohledně možné dostupnosti apartmánu a úhradě je pouze mezi zájemcem a uživatelem, který možný apartmán nabízí. (domluva může být mailem, telefonicky apod nebo jinou komunikační formou) Rushingit.com není rezervační portál, ale jedná se o inzertní portál. Informace o poptávce nabízeného apartmánu může uživatel, který apartmán nabízí dostat mailem, nebo přímo přes kontaktní formulář v inzerátu nebo telefonicky, pokud telefonické spojení uvedl do inzerátu.

Portál Rushingit.com může být také vhodný pro menší cestovní kanceláře, menší rodinné hotely nebo rodinné penziony, které potřebují nabídnout vhodné ubytovaní možným zájemcům.

Portál Rushingit.com tak nabízí skvělou možnost, jak inzerovat volný apartmán a nabídkou tak jej k pronájmu možným zájemcům v zahraničí nebo v ČR.