Rushingit.com - Potřebujete pronajmout apartmán nebo jiné ubytovací zařízení? Vložte svoji nabídku na portál Rushingit.com

10.08.2017 14:24

Na portálu Rushingit.com můžete inzerovat jak samostatné ubytovací zařízení, například jeden apartmán nebo více apartmánů. Inzerce na portálu Rushingit.com je vhodná jak pro soukromou osobu nebo menší rodinnou firmu. Inzerát lze zařadit do všech lokalit v ČR nebo v zahraničí například v Chorvatsku, Italii nebo USA. K inzerátu můžeme vložit 3 fotografie zdarma a přidat průvodní text, v kterém, můžeme uvést, kde se přesně apartmán nachází a v jaké lokalitě. Dále je vhodné uvést v inzerátu, od kdy bude apartmán a kdy již bude obsazený. V inzerátu na portálu Rushingit.com lze jednoduchým způsobem vybrat datum, kdy bude apartmán volný a kdy již bude obsazený, např. Check In 7.8. a Check out 8.8. Dále můžeme v inzerátu na portálu Rushingit.com uvést pro kolik lidí bude apartmán dostupný. Inzerce na inzertním severu Rushingit.com je v jazyku anglickém.

Jak teda vložit inzerát s nabídkou apartmánu nebo ubytovacího zařízení?

V první řadě je potřeba se zaregistrovat portál Rushingit.com – registrace je velmi jednoduchá – stačí pouze uživatelské jméno a email a následně lze vložit inzerát s nabídkou pronájmu apartmánu.

Jak nejlépe postupovat při vkládání inzerátu na inzertní portál Rushignit.com

  1. V první řadě je vhodné zvolit vhodný titulek inzerátu, který může zahrnovat název apartmánu, název komplexu nebo může zahrnovat apartmán lokalitu a místo, kde se apartmán nachází. Takže je vhodné uvést do titulku inzerátu lokalitu, např. Apartmán Brno nebo Apartment Praha, a podobně. Vhodný nadpis v inzerátu je 3 – 5 slov. Do nadpisu inzerátu můžeme napsat například, jak daleko se apartmán nachází od moře, pláže nebo centra města, např. Apartmán Novigrad, 200 m od pláže, nebo do nadpisu inzerátu můžeme napsat třeba, že je v apartmánu WiFi, klimatizace, např. Apartman Poreč, WiFi, klima, 200 pláž. Takže do titulku inzerátu můžeme napsat ty název apartmánu a lokalitu a dále zvolit slova, které nejlépe zaujmou případného zájemce a budou mít souvislost s nabízeným apartmánem. Titulek inzerátu je to co si případný zájemce přečte jako první, takže by měl co nejlépe vystihovat hlavní obsah inzerátu a inzerovanou nabídku.
  2. Dále je vhodné vybrat vhodnou kategorii, do které zařadíme inzerát. Pokud např. chceme vložit nabídku s apartmánem, tak takový inzerát zařadíme do vhodné kategorie – Apartments.
  3. Vložíme nabídku do správné lokality v ČR nebo v zahraničí. Vložit inzerát lze do všech lokalit, takže můžeme vybírat z přednastavených míst a lokací. Čím detailněji zařadíme inzerát s nabídkou apartmánu na portál Rushingit.com, tím může být inzerát dohledatelnější pro případné zájemce, kteří hledají apartmán v příslušné lokalitě, jak přes klasické vyhledávání nebo přes jediné tlačítko, při kterém se může spárovat poloha zájemce a poloha apartmánu, pokud například uživatel zadá, že se pohybuje někde v Jižních Čechách např. kolem Vyššího Brodu a vaše nabídka bude v lokalitě Vyšší Brod, tak se může být vidět takový inzerát s nabídkou apartmánu ve výpisu inzerátů na portálu Rushingit.com. Pro uživatele je portál Rushingit.com tak velmi přehledný a jednoduchý pokud potřebuje najít vhodný apartmán a to pouze jedním tlačítkem.

Na portálu Rushingit.com lze vložit i navigační informace přímo do inzerátu. Jak je to možné? V inzerátu může inzerent vybrat bud polohou inzerovaného apartmánu automaticky nebo může pouhým přetažením kurzoru na mapě změnit navigační informace. Tito informace může uživatel hledající apartmán využít, například pokud uživatel najde zvolený apartmán v neznáme lokalitě a je již domluvený s pronajímatelem a pouhým kliknutím pod mapu v inzerátu může zobrazit přibližnou navigaci, kde se apartmán v inzerátu nachází, apod.

  1. Vložení textu do inzerátu na portálu Rushingit.com

V textu na portálu Rushingit.com můžeme uvést přesněji lokalitu, kde se inzerovaný apartmán nachází, např. vzdálenost od centra, od moře nebo od sjezdovek v zimním středisku. V původním textu můžeme uvést pro kolik osob je apartmán určen a zda je v apartmánu veškeré kuchyňské vybarvení a spotřebiče – např. lednička, mrazák, sporák a trouba. Dále můžeme uvést, zda je v klimatizace nebo WiFi. Průvodní text na portálu Rushingit.com slouží k detailnějšímu popisu nabídky pronájmu apartmánu.

  1. Dále vložíme aktuální fotografie apartmánu.  Jak teda vložit fotografie na inzertní portál Rushingit.com? V první řade, by fotografie měli být ostré a světlé. Platí pravidlo, že čím lepší fotografie tím lépe zaujmete zájemce, ale fotografie by měla vystihovat aktuální stav apartmánu. Jedna fotografie vydá za tisíc slov. Zájemce může popisovat polohu, místo, pláže, centrum města, vybavený apartmánu a perfektní velkou terasu s možnosti grilování, ale bez fotografie může inzerát méně zaujmout zájemce, takže je vhodné vložit co nejvíce aktuálních fotografií k inzerátu. Na fotografiích by se neměli objevovat lidé a zvířata. Kolik množství fotografií teda vložit aby apartmán zaujmul případného zájemce v lokalitě? Pokud například nabízíme například čtyřpokojový apartmán s kuchyní a terasou, tak můžeme vložit fotografii každého pokoje, kuchyně, terasy, koupelny a toalety. Můžeme taktéž zdokumentovat pláž v blízkosti apartmánu a centrum města nebo pěší zónu. Dále můžeme vložit fotografie i celé budovy nebo domu, kde se apartmán nachází. Takže můžeme vložit třeba 10 - 20 fotografií, které si případný zájemce o pronájem apartmánů může, prohlídnou a kterého tak můžou zaujmout.
  2. Pokud máme vlastní www stránky tak můžeme vložit www odkaz na vlastní stránky nebo video z Youtube. Video je ideální doplněk k inzerátu apartmánu. Ve videu může předvést inzerent případným zájemcům lokalitu, pláže, centrum města a samotný apartmán a jeho vybavený a veškeré výhody a plusy inzerovaného ubytování v nabízené lokalitě. Na natočení kvalitního videa dnes není zapotřebí drahá videotechnika, ale na natočení videa apartmánů může stačit chytrý mobilní telefon s kvalitnějším natáčením videa. Ve videu můžeme natočit celý apartmán a každou místnost v apartmánu a také můžeme natočit adrenalinové zážitky v místní lokalitě, které mohou zaujmout takové zájemce, které je vyhledávají – např. jízda na raftech, jízda na kole, jízda na koni, potápění pod vodou, beach volejbal na pláži nebo nohejbal, šnorchlováni, rybaření na lodi nebo jiné výlety apod. V dnešní době lidé mají rádi video zobrazení inzerátu a tak může inzerent zvolit i tento doplněk na inzertním serveru Rushingit.com.
  3. Vložení kontaktních údajů

V dnešní době lidé komunikují často emailem, ale nesmíme, zapomenou, že velká část zájemců o pronájem apartmánu může chtít komunikovat telefonicky. V kontaktu můžeme uvést přesnou adresu apartmánu, která může obsahovat stát, kraj, okres, město a číslo popisné a kontaktní telefon, mail nebo www stránky.

Inzertní server Rushingit.com tak nabízí skvělou příležitost jak inzerovat volný apartmán v tuzemsku nebo v zahraničí a tak jej nabídnout případným místním zájemcům nebo zájemcům, který se chystají do vybrané lokality, kde se apartmán nachází. Inzerce na portálu Rushingit.com je přehledná a jednoduchá.