StartUp Rushingit.com umožnuje inzerovat volné pracovní místa v ČR nebo v zahraničí.

08.08.2017 21:34

Hledáte vhodný portál na inzerci volných pracovních míst v ČR nebo v zahraničí? Pak inzertní portál Rushignit.com je ten správný online prostor na inzerci volných pracovních míst. Inzerce je v jazyku anglickém. Pracovní inzerát lze zařadit do množství pracovních kategorií. Vložení pracovního inzerátu je velmi jednoduché a uživatelsky přívětivé. Pokud menší firma nebo střední společnost potřebuje najít vhodného kandidáta, tak může využít online inzerci práce na Rushingit.com. Inzerce dobrovolné práce a neziskové práce je samozřejmě zdarma, takže pokud jste zapojeni do nějakého neziskového projektu nebo hledáte dobrovolníky na jakoukoliv práci, tak můžete inzerovat pracovní nabídku na portálu Rushingit.com.

Jak teda vložit pracovní inzerát s nabídkou práce na portál Rushingit.com?

  1. V první řade se je potřeba zaregistrovat. Jsou vyžadovány pouze uživatelské jméno a email a dále můžeme vložit inzerát na portál Rushingit.com.
  2. Jakmile se přihlásíme na portál Rushingit.com, tak můžeme vložit vhodný titulek inzerátu. Nejlépe název pracovní pozice a lokalitu, kde bude pracovní pozice vykonávaná.
  3. Zařadíme inzerát do správné kategorie práce a zvolíme vhodnou lokalitu a přesnou lokalitu
  4. Dále můžeme uvést do inzerátu specifikace pracovní pozice a požadavky na uchazeče a výhody pro uchazeče o pracovní místo.
  5. Uvedeme kontaktní údaje a můžeme uvést link na vlastní webové stránky
  6. Můžeme přiložit video z Youtube nebo Vimeo
  7. Potvrdíme

 

Inzerce práce na online portálu Rushingit.com je jednoduchá a uživatelsky přívětivá. Pokud uživatel bude hledat práci například v Brně, tak pouze jedním tlačítkem zvolí lokalitu a možné pracovní nabídky se mu mohou zobrazit během okamžiku ve výpisu na stránce portálu Rushingit.com. Takže uživatel nemusí procházet jednotlivé lokality a místa na inzertním portálu postupně.

Pokud menší firma nebo střední společnost potřebuje inzerovat nabídky práce, tak portál je vhodný pro inzerci nejen u nás ale také v zahraničí (v EU nebo USA).