Tři věci, podle kterých poznáte kvalitní realitní portál od dobrého

25.08.2016 10:02

Pojďme se podívat, jak poznáme kvalitní inzertní realitní portál od průměrného realitního portálu.

1. Dohledatelnost realitního portálu z vyhledávačů

Co to znamená dohledatelnost realitního portálu z vyhledávačů? Pokud potřebujeme prodat byt, rodinný dům, chatu či chalupu, tak můžeme řešit otázku na jaký realitní server vložíme naší nabídku nemovitostí. Inzertních realitních portálů je mnoho a tak se můžeme rozhodnout podle toho, jak si stojí realitní inzertní portál ve výsledcích vyhledávaní ve vyhledávačích. Pokud například napíšeme do fulltextového řádku ve vyhledávání požadovaná klíčová slova např.: inzerce realit, inzerce nemovitostí,inzerce bytů nebo realitní inzerce. Vhodný inzertní realitní portál by měl vyskočit do 2. stránky ve vyhledávačích. Tak můžeme poznat kvalitní nastavení inzertního portálu SEO, které může zvýšit dohledatelnost každého vloženého inzerátu - bytu na prodej nebo pronájem či inzerátu s nabídkou prodeje rodinného domu.

 

2. Struktura inzertního realitního serveru

Pokud se budeme bavit o struktuře serveru, tak můžete najít různé realitní inzertní portály nebo všeobecné inzertní servery, kde se můžou inzerovat v podstatě všechny nemovitosti, ale měli bychom se podívat na strukturu celkového realitního webu. Pokud inzertní kategorie reality na jakémkoliv inzertním serveru má pouze podkategorie: byty, domy, pozemky, chaty, kancleáře- tak pravděpodobně takový realitní server nebude ten, který bude prodávat.

Kvalitní inzertní realitní server musí mít níže uvedené členění všech realitních kategorií a podkategorií. To znamená, že inzerent, který například potřebuje pronajmout byt 3+1 nevloží tento inzerát pouze do kategorie byty, ale na kvalitním inzertním realitním portálu by měl mít možnost inzerent zařadit takový inzerát do příslušných realitních podkategorií např.:

                                                           - reality,

                                                                     - byty,

                                                                               - byty k pronájmu,

                                                                                           - byty 3+1 a 3+kk k Pronájmu.

Každá taková podkategorie na kvalitním realitním inzertním portálu, by měla mít vlastní klíčová slova pro každou stánku a podstránku - tím vložený realitní inzerát bude dohledatelnější po zadání např. klíčových slov: byty 3+1 k pronájmu byt 3+1 k pronájmu.

3. Zařazení inzerátu do všech lokalit v ČR

Kvalitní inzertní portál by měl nabízet vložit inzerát do všech krajů, okresu, měst a obcí v České Republice. Pokud například potřebujeme pronajmout byt 3+1 tak jej vložíme do příslušné kategorie reality - byty- byty k pronájmu - byty 3+1 a 3+kk k Pronájmu a následně kvalitní realitní server by měl nabídnout zařadit inzerát do příslušného místa, kde se byt nachází.

Pokud například pronajímáme byt 3+1 v Brně tak takový inzerát bychom zařadili do:

- Česká republika.

       - Jihomoravský kraj.

                - Brno - město.

                        - Brno Střed (např.).

                                 - Vložení adresy.

Čím více takových údajů realitní server umožnuje tím lépe pro dohledatelnost vloženého inzerátu s nabídkou pronájmu či prodeje nemovitosti.

Realitních inzertních serveru je mnoho a měly bychom volit ten nejlepší na inzerci bytů, rodinných domů, pozemků, komerčních nemovitostí nebo chat a chalup. Inzerovat kvalitně se vyplatí.

Premiuminzerce.cz